Haber

Epic Games’te Steam değeri 339 TL olan iki oyun ücretsiz oldu

Ücretsiz oyunlarla oyuncu dostu olan Epic Games, her perşembe saat 19.00’da kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veriyor. Bu hafta verilecek bedava oyunun yanı sıra önümüzdeki hafta verilecek bedava oyun da belli oldu. Epic Games, kullanıcılarına tek oyunculu aksiyon oyunu Tunche’u 22 – 29 Haziran tarihleri ​​arasında ücretsiz verecek.

EPİK OYUNLAR BU HAFTA HANGİ OYUNUN FİYATI YOK?

Guacamelee! 2 – 190,00 TL

Meksika kültürü ve halk sanatlarından ilham alan; Arsız yeni kötü adamlar ve ucubelerle (ve birkaç eski arkadaşla) dolu devasa, elle çizilmiş bir dünyayı keşfedin. İskelet sürülerini savuşturmak ve yetenekli platform oluşturma çabalarında ustalaşmak için kemik kıran bir yığın güreş saldırısı öğrenin… Ayrıca, Illuminati Tavukları hakkında herhangi bir şey söyleyen oldu mu? Kesinlikle yapmadık!

Guacamelee! Ultimate Turbo Şampiyonluk Sürümü – 149.00 TL

Guacamelee! Klasik Meksika kültürü ve folklorundan ilham alan büyülü bir dünyada geçen Metroidvania tarzı aksiyon platform oyunu. Oyun yakın dövüş, paralel boyutlar ve tıpkı ekran kooperatifi gibi özelliklere sahiptir. Orijinal Guacamelee! Eleştirmenlerce beğenildi ve hem IndieCade hem de Indie Games Festivali’nin Görsel Sanatta Mükemmellik ödüllerinde finalist oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu