Teknoloji

Ghost’un Seslendirmesi Para Karşılığı Özel Ghost Videoları Yapıyor – Webtekno

Call of Duty serisinin efsane karakteri Ghost, 2022 yılında vizyona giren Contemporary Warfare II ile çevremize yeniden katıldı. İnternette viral görüntülere de konuk olan karakterimizin sesi bu sefer ünlülerin sesi. aktör. samuel roukinüstleniyordu.

Roukin, seslendirdiği karakterin internette viralliği devam ederken mantıklı bir hamle yaptı. Oyuncu, sadece haziran ayına özel isteyen herkese Hayalet karakterine bürünerek fotoğraf çekecek.açıkladı.

Samuel “Ghost” Roukin’in Ghost olarak paylaşılan ve ilk görseli:

“Sınırlı bir süre için. Gelin ve BookCameo’dan bir video alın. Her videonun gelirinin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayacağım. Bu ay, kalbime yakın bir amaç için Amerikan Alzheimer Derneği’ne.”

İddia edebileceğiniz gibi Samuel Roukin’den Ghost karakteri istemek bedava değil. Cameo aracılığıyla verilen resim siparişleri, resim başına ayrı resimler içindir. 4.152 TL, işletme görselleri için 31 bin 140 TLolarak belirlendi.

Roukin, görüntülerin ne kadarını bağışlayacağını paylaşmadı. Çektiği ve gönderdiği tüm görüntülerde sesiniz Görev 141 ekibinin kıyafetlerigiyen ve tabii ki ikonik hayalet maskesio giyer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu