Teknoloji

iPhone kullanıcılarına müjde: iMessage uygulaması Windows 11’e geliyor.

Microsoft’tan iPhone kullanıcılarını sevindirecek bir haber var. Windows 11’e dahildir iPhone bağlantısı Uygulama güncellendi ve yeni bir özelliğe sahip. Yeni gelenle birlikte iPhone kullanıcılarının Windows 11’de iMessage uygulamasını kullanabilmesi mümkün hale geldi.

iPhone kullanıcıları, telefonlarına ihtiyaç duymadan iPhone bağlantısı üzerinden bildirimleri görebilecek, arama yapıp cevaplayabilecek, bildirim gönderip alabilecek.

SINIRLI ÖZELLİKLERLE MEVCUTTUR

iPhone kullanıcıları, Bluetooth ilişkilendirmesini kullanarak telefonlarını iPhone Link aracılığıyla hızlı bir şekilde Windows 11’e bağlayabilecekler. Bundan sonra sevdiklerine istedikleri zaman bildirim gönderebilecekler. Uygulama şu anda fotoğraf ve görüntü gönderme özelliğine sahip değil. Ayrıca uygulama üzerinden şu an küme sohbetleri yapılamamaktadır. Windows 11 destekli iPhone link uygulamasına önümüzdeki günlerde hangi özelliklerin geleceği bilinmiyor.

Şu anda sadece Windows Insider üyelerine açık olan iMessage özelliğinin, yakında kararlı sürümle birlikte tüm Windows 11 kullanıcılarının kullanımına açılacağı belirtiliyor.

KAYNAK: HABER7

haber-hacibektas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu