Haber

İsmail Saymaz’ın paylaşımı Savcı Sayan’ı kızdırdı

CHP’nin Ağrı mitingini değerlendiren Gazeteci İsmail Saymaz, “Savcı Sayan, CHP’nin Ağrı mitingine Ağrı’dan bir tek kişi katılmadı. ‘O kadar kalabalık var’ dedi. Savcı Sayan’ın ‘Ağrı mitingine yanıtı’ 4000 kişi, 3900 HDP ve 100 CHP’dir.

Gazeteci İsmail Saymaz, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mevcut Ağrı mitingiyle ilgili esprili bir paylaşımda bulundu. Saymaz, yoğun katılımlı miting hakkında “CHP’nin Ağrı mitingine Ağrı’dan gelen tek kişi Savcı Sayan değildi. öyle bir kalabalık var kisöz konusu.

Ağrı Belediyesi’nden istifa eden ve AK Parti’den İzmir Milletvekili adayı olan Savcı Sayan, İsmail Saymaz’ın paylaşımına yanıt verdi. Saymaz’ın paylaşımından alıntı yapan Sayan, şunları söyledi: ‘2019 Ağrı Belediyesi seçim mitingi… Seçim sonucu %56… İsmail kalabalık çok değil.. İzmir’i merak ediyorsan gel 2 gün benimle yürü.. Resmi rakamlar burada KK’nın Ağrı mitingi 4000 kişi 3900 100 HDP ve CHP’lisözlerini kullandı.

Saymaz, Sayan’ın tweet’ine şu yanıtı verdi:

“Savcı Sayan, bu AK Partililer sizi aralarında istemiyorlar. Ağrı’dan milletvekili almak için seni İzmir’e kadar sürdüler ve 6. sıraya koydular. Hatta Teğmen Çelebi’ye 4. rütbeyi bile verdi, vefasız. Senin için söylüyorum, yoksa bana ne?’

sebenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu