Yaşam

Kaderle Olur Aşkın Gücü 14 Ocak Cumartesi: Kaderle Olur 30. Bölüm Full HD izle Ekran

The Power of Love’da kırmızı oda gecesine davetlisiniz! Yeni yarışmacıları, hayalleri, çılgınlıkları, kavgaları ve karmaşasıyla Kısmetse Olur 30. bölümüyle bu akşam hayranlarıyla buluşuyor. Gözyaşları ve kahkahaların olduğu heyecanlı bir bölüm sizleri bekliyor. Peki 14 Ocak Cumartesi Kısmetse Olur rezidansında neler olacak? Aşkın Gücü 30. Bölüm Nereden İzlenir?

Detaylar burada…

Aşkın Gücü programı bugün 30. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki her bölümüyle sosyal medyayı etkisi altına alan yarışmada bugün bizleri neler bekliyor?

Oğulcan, Aşkın Gücü’nde köylü hanım ilan edilir. Cansel ve kızlar ev işlerini yapması şartıyla onu eve davet ederler. Sizce Oğulcan hangi ev işlerini yapabilir?

Tartışmalı çiftimizin arasında yeni bir flört yaşanıyor. Serdar’ın söylediği (söylemeye çalıştığı) mani hepimizi çok güldürecek.

Erkekler arasında gerilim tırmanıyor! Bu akşam Erol ile iki isim arasındaki ipler kopar. Erol “Benden özür dileme…” der. Acaba erkekler evinde işler düzelir mi?

Yeliz’in gözyaşları, Erol ile Yeliz arasındaki gerilim, erkekler arasındaki kargaşa ve heyecanla beklediğimiz “Kırmızı Oda Günü”!

30. bölümde neler olacak! İşte merakla beklenen Şans Olur: Aşkın Gücü’nün son bölümü. ?

Şansla Aşkın Gücü 14 Ocak 30. Bölüm İzleme Ekranı:

Sevginin Gücü, izleme ekranının son bölümüdür. ?

AŞKIN GÜCÜ 14 OCAK CUMARTESİ 30. BÖLÜM İZLEME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu