Yaşam

Kısmetse Olur Yaren, iddialar karşısında sessizliğini bozdu.

Kısmetse Olur YouTube’da yayın hayatına başlayan Aşkın Gücü rakipleriyle gündemde. Photoshoplu hali olay olan yarışmacı Yaren Dağ’ın geçtiğimiz günlerde 10 bin Euro’ya harcadığı poposunu kaybettiği öne sürülmüştü.

GÖRÜNTÜ GÜNDEM OLDU

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir bölümde Yaren Dağ’ın poposunun vücuduna göre orantısız ve düşük olması sosyal medyada gündem olmuştu. dergiManşetlerini süsleyen ve birçok eleştiriye maruz kalan Dağ, sessizliğini bozdu.

ESTETİK İLE İLGİLİ YORUMLAR

Eski Kısmetse Olur yarışmacılarından Didem Delen, Beyaz TV ekranlarında sunuculuk yaptı. dergiProgramda Yaren Dağ’ın estetiğini yorumladı.

“YÜZÜNDE MİMSESİ YOK, BENİMLE KONUŞUYOR”

Hakkında söylenenlere çok kızan Yaren, “Ne oluyor hayır? Hayır popom düştü, külot şeklinde takma popo giyiyordum yoksa yaralandım. Kimsin sen?” ? Hele magazin programında bir kadın var ne dedi üç kişi.” diye sertçe Didem Delen’e söyledi. Televizyondaki o teyze nereden geldiğini, hangi programdan geldiğini unutmuş herhalde. Estetik sonrası yüz ifadesi yok, kaç yaşında bilmiyorum, benim popomdan bahsediyor. Kendinize gelin, dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu