Yaşam

Musa Orhan Farah, Zeynep Abdullah’a dava açtı

Batman’da 18 yaşındaki İpek Er’e cinsel saldırıda bulunarak intihara sürüklediği iddiasıyla 10 yıl hapis cezasına çarptırılan eski uzman çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği iddiasıyla oyuncu Farah Zeynep Abdullah hakkında dava açıldı.

Dava haberini sosyal medya hesabından duyuran Abdullah, “Dürüst olmayan ve belli ki adalet sistemini geçim kaynağı olarak kullanan, daha doğrusu buna izin veren Musa Orhan şimdi bana dava açtı. Aç köpek. “

Oyuncu bir sonraki paylaşımında şunları söyledi:

“Korkmuyorum, korkmuyoruz, vallahi yeter. Adalet yerini bulsa kimse çıldırmaz, namussuzca bir şerefsizlik yazmaz, nasılsa cezasını çekerler diyoruz. Dava açarlar, sonra tazminat davası açarlar.”

KADIN SANATÇILAR HAKKINDA DA YASAL İŞLEM BAŞLATTI

Musa Orhan daha önce Ezgi Mola, Hazal Kaya ve Melek Mosso’ya dava açmıştı. Ezgi Mola’ya ‘hakaret’ suçundan 6 bin 960 TL adli para cezası verilirken, bu cezaya tepki gösteren Hazal Kaya ve Melek Mosso’nun da ‘alenen aşağılama’ suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi. sesli, yazılı veya görüntülü mesaj ile’.

Orhan daha önce oyuncu Farah Zeynep Abdullah’a dava açmıştı. Abdullah; Orhan’a sesli, yazılı veya görüntülü mesajla hakaret etmek suçundan yargılandığı davada 65 gün yerine 1.300 TL para cezasına çarptırıldı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu