Haber

‘Red Bull Cliff Diving’ Dünya Serisi Boston’da Başlıyor

Red Bull’un zirvelere meydan okuduğu, çeşitli spor dallarının kurallarını yeniden yazdığı ve özgün projelere imza attığı Red Bull Cliff Diving World Series geri dönüyor. Red Bull Cliff Diving’de 2023 dönemi Amerika’da yapılacak ilk atlayışlarla başlayacak. Turnuvanın ilk durağı Boston Institute of Contemporary Back binasının önü olacak.

Spor ve kültür sanat alanında düzenlediği global etkinliklerle hayatın her alanında ilklere imza atmaya devam eden Red Bull, benzersiz lokasyonlarda gerçekleştirilen atlayışlarla Red Bull Cliff Diving World Series ile nefes kesen etaplarla çığır açmaya devam ediyor. . Bu yıl 14.’sü düzenlenen Red Bull Cliff Diving, 3 Haziran Cumartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşti. Boston şehrinde Başlangıç. Etkinliğin ilk etabı, eşsiz konumu ve muhteşem yapısıyla dikkat çekiyor. Çağdaş Sanat Enstitüsübinası önünde yapılacaktır.

Seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatan Red Bull Cliff Diving dünya serisinin her durağında 8 erkek, 8 dişi süveterVe 4 erkek, 4 dişi yaban atlayıcısıdahil olmak üzere toplamda 24 sporcu,  Kral Kahekilikupayı kazanmak için yarışacak. tulum Bu yıl ilk kez, atlama formlarının çeşitliliğini vurgulamak amacıyla her durakta en az 4 farklı atlama pozisyonu sergileyecekler. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra turnuvanın her etabında delegasyon puanı en yüksek olan sporcuya “ En İyi Atlama Ödülü” verilmiş olacak. Bu ödülün galibi, final sıralamasında ek 10 puan almaya hak kazanacaktır.

Dünyanın en güzel insanlarının yarışacağı Cliff Diving World Series’de sporcular Amerika Birleşik Devletleri’ni takip edecek. 18 Haziran’da Fransa’da, 2 Temmuz’da İtalya’da, 3 Ağustos’ta Japonya’da, 19 Ağustos’ta İsveç’te, 9 Eylül’de Bosna Hersek’teve sonunda 19 Kasım’da Yeni Zelanda’daserin sulara dalacaklar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu