Haber

Ebubekir Sofuoğlu’ndan 3 AK Partili kadına ‘cehennem’ tehdidi

Sakarya Üniversitesi tarih öğretim üyesi Prof. Kâbe’nin örtüsüne sarılsalar da soğuyana kadar cehennemdirler, soğuyana kadar…” notunu düşürdü.

AK Parti’nin seçim beyannamesinin açıklandığı programa CNN Türk’ün canlı yayınına konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, “Bu bir tehdit değil de nedir? Elhamdülillah Müslümanım. Şu anda Müslümanım, oruçluyum ve kimin cennete gideceğinden eminim.” “Ben onun karar vereceğine inanan biriyim. AK Parti’li değiller. Bizim ne olacağımıza bu insanlar karar vermeyecek. Ben AK Parti’nin kuruluşundan beri içindeyim ve hiçbir partide çalışmadım. AK Parti var olduğu sürece başka partide olmayacağım” dedi.

‘6284’ üzerine yaptığı açıklamanın devamında binlerce kadın ve erkekten destek mesajı aldığını söyleyen Zengin, “Biz Allah’ın emrine aykırı bir şey yapmayız. Bu tezleri herkesin önünde savunmaya hazırım. .İşte bu yüzden anlayan için çok güzel bir cevap.Ayrıca anlamayanlar için.Saçmalarını oraya yazsınlar.Ramazanda bu tarz Müslümana yakışır mı?Allaha havale ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu